Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 maja 2026 11:33
Przeczytaj!
Reklama

Na wycieczce integracyjnej

Uczniowie różnych szkół z Gminy Postomino integrowali się podczas tradycyjnej wycieczki integracyjnej, zainicjowanej przez Wójta Janusza Bojkowskiego.
  • Źródło: https://www.facebook.com/gminapostomino
Na wycieczce integracyjnej

Źródło: https://www.facebook.com/gminapostomino

Podziel się
Oceń

Wieloletnią tradycją Gminy Postomino jest organizacja wycieczki integracyjnej dla uczniów klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Inicjatorem akcji jest Wójt Janusz Bojkowski, który wierzy, że wspólnie spędzony przez dzieci czas oraz radość z wyjazdu są świetnym budulcem więzi i nowych przyjaźni – także nawiązywanych przez uczniów z różnych szkół.

Tegorocznym celem wycieczki okazała się Farma Alexa w Charbrowie, gdzie pierwszoklasiści poznali tajniki życia i pracy na wsi. Na miejscu zapoznali się ze zwierzętami gospodarskimi, w tym z kózkami i królikami, które mieli szansę nakarmić. Dawkę ciekawej wiedzy dopełnił czas zabawy, podczas którego na dzieci czekały trampoliny, gry terenowe oraz przejazdy mini traktorkami. 

Moc wrażeń, jaką dostarczyła farma, była głównym tematem rozmów przy obiedzie - symbolicznym zwieńczeniu ekscytującej podróży. Dla wielu z jej uczestników była to pierwsza i na pewno nie ostatnia szkolna wycieczka.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek O Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Co teraz będzie z urzędem? Kto go zastąpi?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 08:58Źródło komentarza: Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza Sławna przechodzi na emeryturęAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!
Reklama
Reklama